Gülseren Budayıcıoğlu'nun seans ücreti 1200 TL mi?

MAGAZİN 18.11.2021, 13:25
Gülseren Budayıcıoğlu'nun seans ücreti 1200 TL mi?

Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi sevilen dizilerin mimarı Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu'nun danışanlarından aldığı 20 dakikalık bir seans ücretinin 1200 TL olduğu iddia edilmişti.

Bloomberg HT'de çarşamba akşamları ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Bire Bir"e konuk olan Budayıcıoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sohbetin başlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nu espriyle karşılayan Fatih Altaylı, "Aslında sizi davet etmeye niyetim yoktu. Tedaviye gelmeye düşünüyordum ama sonra öğrendim ki 20 dakikalık viziteniz 1200 TL imiş. Dedim ki; programa gelsin konuşuruz. Bana bir de reçete yazar" sözleriyle Budayıcıoğlu'nu güldürdü.

Ünlü psikiyatr ise, "Bu doğru değil, pandemi başladığından beri hiç hasta bakmadım, kliniğe gitmedim. Ben de okuyunca, 'vay hakikaten dudak uçuklatıcı fiyatlar' dedim." ifadelerini kullandı. Yazdığı kitaplar diziye uyarlanan Budayıcıoğlu, "Mesleğimi çok özlüyorum. Diziden fırsat bulamıyorum. Olabildiğince hayatım evde devam ediyor. Eski hastalarımla online görüşüyorum." dedi.

Yorumlar (0)