Gülsim Ali İlhan'a taciz şoku!

MAGAZİN 07.06.2021, 10:33
Gülsim Ali İlhan'a taciz şoku!

Gülsim Ali İlhan'ın meslektaşı Durul Bazan ile aşk yaşadı yakın zamanda magazin gündemine oturmuştu. Sürpriz aşk gelişmesinin ardından Gülsim Ali İlhan, bu kez bambaşka bir haberle gündeme geldi.

Oyuncu 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar atan tacizcisine, defalarca uzaklaştırma kararı aldırmasına rağmen çözüm bulamadı.

Tacizcisinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. akıntılı hayranını son kez uyaran Gülsim Ali İlhan, şu mesajı paylaştı: "2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla "senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez" diyerek beni tehdit ediyorsun. 

"Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim."

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?