Gupse Özay: "Kızım devamlı babam diyor!"

MAGAZİN 22.11.2023, 10:50
Gupse Özay: "Kızım devamlı babam diyor!"

Gupse Özay, 'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Barış Arduç ile Temmuz 2020'de dünyaevine girmiş, kızı Jan Asya'yı Eylül 2022'de kucağına almıştı. Ünlü oyuncu, yeni filmi 'Lohusa'nın çekimlerinin tamamlandığı gün gazetecilerle bir araya geldi.

Eşi Barış Arduç’un evde kızları Jan Asya’ya baktığını ve gönül rahatlığı ile evden çıkıp sete geldiğini söyleyen Özay, şöyle konuştu: Barış şu an evde bebekle ilgileniyor. İyi tarafları var, kötü tarafları var. İyi tarafı; ben güvenerek ve mutlu şekilde çocuğumu babasına bırakıp çalışabiliyorum fakat çocuk tam bir babacı oldu. Devamlı ‘babam’ diyor. O da işin kötü tarafı oldu. Erkek erkeğe yemeğe gidiyor tabii ama az gidiyor. Her anne-baba gibi biz de düşkünüz çocuğumuza. Kız çocukları ile babaları arasında başka bir aşk oluyormuş, onu deneyimledim. O yüzden büyük bir aşk ve bağ var, bana da çalışmak için özgürlük var.

Ünlü isim, nasıl bir hamilelik geçirdiği sorusu üzerine ise "Ben çok kaygılı ve panik anneydim, o büyüyüp kendini kurtaracak hale geldikçe ben rahatladım ama tatlı ve komik, bana çekti komik bir çocuk. Hamilelik aşırı kolaydı, doğduğu an hiç uyumadım çünkü uyursam çocuğa bir şey olacak gibi düşünüyordum. O yüzden ‘Lohusa’nın birçok sahnesi, benim gerçek sahnelerim yani" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)