"Güzel bir işin parçası olmak çok keyifli”

MAGAZİN 03.02.2021, 10:23 04.02.2021, 09:14
"Güzel bir işin parçası olmak çok keyifli”

atv’nin beğeni ile izlenen, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna 3. sezonda katılan başarılı oyuncu Hande Soral, Şamdan Plus dergisine samimi açıklamalarda bulundu.

Bir Zamanlar Çukurova’da canlandırdığı Ümit karakteriyle dengeleri değiştiren oyuncu, kadroya katılmasıyla ilgili “Bir işe sonradan girmenin iyi yanı, neyin içinde olduğunuzu biliyor olmanız. Güzel bir işin parçası olmak çok keyifli” diyen Hande Soral “Bu dönemde çalışıyor olmak da çok iyi geldi açıkçası. Adana İstanbul arası bir hayat, çok keyifli bir zaman yolculuğu” sözleriyle projeyle ilgili hislerini anlattı.

Soral; “Plan yaparak yaşayan biri değilim. Hayatın getirdiklerine saygı duyup evrilmeyi tercih ediyorum. Önceliğim anda olmak ve anda huzurlu olmak” dedi. Oyuncu psikolojik olarak sıkıntıya düştüğünde ruh halini yükseltmek için neler yaparsınız sorusuna “Ağlarım, ağlamayı da çok severim. Sıkıntımı içime atmamaya çalışırım, üzüntümü yaşarım. Sonrasında da kabul eder kaldığım yerden gülmeye devam ederim. Yalnız kalmamaya çalışırım, beni iyileştiren şey evim, hayvanlarım, ailem…” şeklinde cevap verdi.

Pandemi sürecinde en çok hayalini kurduğu şeyin seyahat olduğunu söyleyen Soral, “En çok özlediğim dilediğimce gezmek, tatil yapmak, yurt dışına çıkabilmek… Bir süredir hayalim gitmediğim görmediğim yerleri eskisi gibi gezebilmek” dedi.

 

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?