Hande Erçel'den yeni proje açıklaması

MAGAZİN 18.08.2021, 11:13 19.08.2021, 09:42
Hande Erçel'den yeni proje açıklaması

Bodrum'da arkadaşları ile birlikte tatil yapan Hande Erçel, önceki gün kaldığı otelde görüntülendi. Tatil fotoğrafları magazin gündemine oturan Erçel, fit görüntüsü hakkında da konuştu.

Yedi senedir hiç dinlenmeden çalıştığını belirten Erçel, "Tatil yapıyorum, bayağı eğlenceli geçiyor. 58 hafta yoğundum, geçen haftaların belki 15 günü falan boştu. Altı gün Maldivler yaptım onun öncesinde yedi senedir aralıksız çalışıyorum. Bu defa 1-2 ay dinlenmek istiyorum." dedi.

Kendisine gelen teklifler sorulunca oyuncu, "Güzel bir proje gelirse ben hayatta durmam. Ben bunu yapmalıyım dediğim iş olursa durmam. Henüz öyle bir şey gelmedi." diye cevapladı.

Erçel "Türkan Şoray kanunları vardı, sizin böyle şeyleriniz yok mu?" sorusuna, "Türkan Şoray olsam evet, kanun koyarım ama yok. Hiç öyle bir şeyim yok. Umarım öyle oynamaya doyamadığım sahneler de gelir." cevabını verdi.

Bikinili görüntüleri ile ilgili  sorulan sorulara ise Erçel, "Çok spor yapıyorum ama yememe çok dikkat etmiyorum. Sadece günlük sporunu yaparsan akşam yemezsen sorun yok." şeklinde cevap verdi.

Yorumlar (0)
20
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?