Hatice Şendil ve Fahriye Evcen'in arası nasıl?

MAGAZİN 15.01.2022, 11:05 17.01.2022, 09:40
Hatice Şendil ve Fahriye Evcen'in arası nasıl?

2015'te nikah masasına oturduğu yapımcı ve eski oyuncu Burak Sağyaşar ile mutlu bir evlilik sürdüren Hatice Şendil, kameralara yansıdı. Şendil, Fahriye Evcen iddialarına yanıt verdi ve Elçin Sangu'nun "Sektörden silinir inşallah" sözlerini de değerlendirdi.

Elçin Sangu’nun "Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. 'Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor dediğim ünlüler de var" sözleri hatırlatılan Şendil, "Sizin başınıza böyle şeyler geldi mi?" sorusuna yanıt verdi. 

Oyuncu, "Neden böyle bir şey söylediği tabii ki kendi deneyimidir. Onun cümleleri üzerinden bir şey söylemek istemem. Çalışma şartları çok zor, uzun saatler çalışılıyor. Sabrın ve tahammülün azaldığı süreler olabilir, herhalde o dönemlere denk gelen hisler ve duygular. Profesyonel hayatta çalışırken duygularımızı biraz bastırmamız gerektiğini düşünüyorum. Sevmek değil, saygı duymak daha önemli. Hepimizin görevi aslında bu. Sadece oyuncu arkadaşlarımın birbirlerini değil, ekibe de aynı saygıyı göstermesi gerekiyor. Benim böyle bir tecrübem ve hissim olmadı." dedi. 

Rol aldığı 'Büyük Selçuklu' dizisi sonrası Fahriye Evcen’le aralarının bozuk olduğu iddialarını Şendil, "Fahriye zaten arkadaşım ve tanışıyoruz. Olamaz ne benden ona, ne ondan bana. İşin böyle küçük magazin kısımları..." diyerek yalanladı.

Yorumlar (0)