Hazal Kaya: "Nihal'in hayatı çok zor"

MAGAZİN 26.01.2022, 14:16 27.01.2022, 12:24
Hazal Kaya: "Nihal'in hayatı çok zor"

Son olarak ekranlara veda eden 'Misafir' adlı dizide rol alan Hazal Kaya, şimdilerde 'Benden Ne olur' filmiyle beyazperdede izleyici karşısına çıkıyor.

Onedio'nun YouTube kanalına konuk olan ve sosyal medyadan gelen soruları yanıtlayan güzel oyuncu, 'Aşk-ı Memnu' dizisinde hayat verdiği 'Nihal' karakteri hakkında konuştu.

'Aşk-ı Memnu'yu sürekli izleyebileceğini ve hamileyken baştan sona izlediğini anlatan Hazal Kaya, bir hayranından gelen ''Canlandırdığınız Nihal karakterini sevmediğinizi söylemiştiniz. Sebebi neydi?'' sorusunu yanıtladı.

Oyuncu, "En son hamileyken diziyi izlediğimde bir şey tespit ettim. Nihal, yaşı itibariyle bara gitmek istiyor. ''Baban bunu duyarsa çok kötü olur'' diyorlar. Ay babası onunla ilgili ne duyacak ki yani! Bara gidecek alt tarafı. Aile içinde her şey çok büyük yaşanıyor ve bu kızın gördüğü kimse yok." dedi.

Kaya, sözlerine; "O evde yukarı çıkıyor, aşağı iniyor, bahçeye gidiyor ve Behlül'ü görüp ona aşık oluyor. Kime aşık olacak ki bu kız başka! Gidemiyor ki bir yere... Çok zor hayat Nihal'inki ya... Para var huzur yok!" diye devam etti.

Yorumlar (0)