İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak nişanlandı

MAGAZİN 17.05.2022, 08:58 17.05.2022, 13:38
İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak nişanlandı

Türkücü İbrahim Tatlıses'in Işıl Çıtak ile beraberliğinden dünyaya gelen kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile 4 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Levent Dörter, hayatlarını birleştirme kararı aldı.

Habertürk'ün haberine göre; İbrahim Tatlıses'in kızı, önceki akşam aile arasında düzenlenen sade bir törenle sevgilisiyle nişanlandı. İkilinin yüzüklerini Çıtak'ın babası İbrahim Tatlıses taktı.

Nişan pastasını kestikten sonra pistte dans eden çiftin başına talihsiz bir olay geldi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Çıtak, "Gözüm gibi baktığım elbisemdi ama tek kızamayacağım şey köpekti. Köpek benim en hassas noktam. Tuvaletini yaptı. Şimdi ben buna nasıl kızayım?" dedi.

Ardından basın mensuplarıyle sohbet eden çiftten Dilan Çıtak Tatlıses, "Düğün gibi nişan oldu. Çok fazla hayal kurduk, pandemi girdi araya. Bütün sevdiklerimiz yanımızda olsun, babamla barışalım... Annem, anneannem ve benim Cem babam eksik ama inşallah eylül ayında hep beraber olacağız." ifadelerini kullanarak, duygularını dile getirdi.

Levent Dörter de, "İbrahim Tatlıses'ten kız istemenin zorlukları vardı ama beni evladı gibi sevdi. O zorlukları aştım." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)