"İkizler burcuyum sanıyordum, değilmişim"

MAGAZİN 14.01.2021, 12:46 15.01.2021, 15:00
"İkizler burcuyum sanıyordum, değilmişim"

Her hafta Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde Türkiye ve gündeme dair konuları, farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile PSM Online üzerinden seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in sevilen şovu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Sinem Ünsal oldu. 

Neşeli haliyle dikkat çeken başarılı oyuncu, İbrahim Selim’in “seni sıcak biri olarak tanımlıyorlar” yorumuna; birlikte hayatına yeni insanlar sokmak konusunda izlediği yolu “Yeni insanlarla tanıştığım zaman onlara karşı yüz kredi ile başlamıyorum, sıfırdan başlıyorum ve zaman içerisinde artıları ve eksileri oluyor benim için, bu yüzden ilk tanıştığım ortamlarda mesafeli biri gibi görünebilirim” sözleriyle ifade etti.

Eski Foça’da büyüyen yetenekli oyuncu, her zaman oyuncu olmak istediğini ancak önünde bir örnek model olmadığı ve konservatuvar konusunda yönlendirilemediği için de lisans eğitimini Karşılaştırmalı Edebiyat üzerine tamamladığını anlattı. 

Lisans eğitiminden sonra özel olarak oyunculuk eğitimi alarak kariyerini yönlendirdiğini anlatan Ünsal, oyunculuk konusunda Yüksek Lisans eğitimi alma planı olduğundan da bahsetti. Bu eğitimini Fransa’da almak istediğinin de altını çizen sevilen oyuncu, “Hem var olan Fransızcamı geliştirmek istiyorum hem de dili çok sevdiğim için o dilde sahnede olmak nasıl bir deneyim olur bunu da tecrübe etmek istiyorum.” sözleriyle planlarını içtenlikle paylaştı.

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta kendisine yöneltilen sorulara verdiği samimi cevaplarla da dikkat çeken başarılı oyuncu, takıntıları konusunda hayli dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Takıntılarla mücadele ettiği bir dönemi olduğunu belirten Ünsal “Hala daha her zaman kullandığım bardak sürekli aynı yerde durur, yatağımı toplamadan evden dışarı çıkmam, kapıyı mutlaka üç defa kilitlerim.” sözleriyle atlatamadığı takıntılarını da açıklıkla anlattı.

Astroloji konularından hiç anlamadığını da belirten başarılı oyuncunun “Ben kendimi İkizler burcu biliyordum, geçtiğimiz aylarda astroloji ile ilgili detaylı bir görüşmeye gittiğimde Yengeç burcu olduğumu öğrendim. Astroloji ile ilgim ve bilgim bu kadar.” sözleri stüdyodaki herkesi kahkahaya boğdu.

Yorumlar (1)
Seda(Sedus24) 2 yıl önce
Kıyamam yaa Nazlı'dan bilr belli senin