"İnsanlar hala bana Aslı diye sesleniyor"

MAGAZİN 01.07.2021, 10:55 02.07.2021, 09:36
"İnsanlar hala bana Aslı diye sesleniyor"

Kavak Yelleri’nin Aslı’sı ile gönüllerde taht kuran, Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah’ı ile kariyerinde zirveye çıkan şimdi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin İnci’si olarak izleyici karşısına çıkan oyuncu Pelin Karahan MAG objektiflerinin karşısına geçti. 

Kavak Yelleri ile ekranlara “merhaba” dedikten sonra hayatında neler değiştiğini şu sözler ile ifade eden Pelin Karahan “Kavak Yelleri, ilk işimdi. Gözümü orada açtım. İzleyici için keyifli fakat benim için biraz zor bir diziydi. Tüm sorumluluk dört ana karakter üzerindeydi. Ben de küçük ve tecrübesizdim. Hiç bilmediğim bir işte, gece-gündüz demeden yirmi dört saati geçen sürelerde çalışıyordum. Dizi halâ bile seyrediliyor ve insanlar halâ bana “Aslı” diye sesleniyor.

O yükü taşıması kolay değildi ama ben de çok çaba sarf ettim ve çalıştım. Hakkını verdiğimi düşünüyorum. O günlerden bugüne hayatımda da birçok şey değişti. Hem sektör hem ben değiştim. Meslekteki tecrübelerim oturdu. Arada aile kurdum, çocuklarım oldu. Anne olduktan sonra oyunculuğum da değişti. Arada on yılı aşkın bir süre var. Yıllar geçtikçe hep artıya doğru ilerledim, başarılarım artarak ilerledi” dedi.

Yorumlar (0)