Kadir Doğulu'nun hayranları Onur Akay’ı darp etti

MAGAZİN 03.05.2023, 16:04 04.05.2023, 14:04
Kadir Doğulu'nun hayranları Onur Akay’ı darp etti

Kadir Doğulu'nun geçtiğimiz günlerde bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. İhanet iddiaları ve imam nikahı söylentileri çıkan haberleri iyice alevdirdi. İddialar üzerine konuşan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, ilişkilerinden taviz vermedi. Doğulu ve Atagül çifti Bakü'de katıldıkları bir söyleşide ihnaet iddialarının sorulması üzerine sert tepkiler verdi.

Kadir Doğulu, iki senedir magazin programlarında kendisi ile ilgili çeşitli açıklamalar yapan Onur Akay’a, geçen sene göndermede bulunmuş, “Allah o haberi çıkaranın yardımcısı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Geçen hafta Doğulu gündem olunca bu sefer Akay kendi internet sitesinde Doğulu ile ilgili, “Allah o aldatanın yardımcısı olsun!” başlıklı bir yazı kaleme almıştı. Ayrıca, “Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programına telefonla bağlanan Akay, Kadir Doğulu'nun üniversiteli bir genç kıza imam nikahı kıydığını da söyledi.

Akay canlı yayında, ünlü çiftin boşanma sürecine girdiklerini, bunu Neslihan Atagül’ün annesinden duyduğunu, ancak Kadir'in Neslihan'a 'Kariyerim için biraz zamana bırak, biraz daha uzatalım bu evliliği' diye yalvardığını da sözlerine eklemişti.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve magazin yazarı Akay, ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile ilgili yaptığı haberler yüzünden, Doğulu’nun kadın hayranları tarafından darp edildi. 46 yaşındaki sanatçının burnu kanadı ve bir dişi kırıldı. Onur Akay, olayı şöyle anlattı: İki kadın bir anda motorla yanıma yaklaşıp, ‘Kadir Doğulu ile ilgili bir daha konuşursan bacaklarını kırarız.’ dedi. Bir tanesi kolumu bileğimden tutarak büktü. Diğeri de önce bacağımı tekmeledi sonra yüzümü yumrukladı.

Yumruklar o kadar sertti ki, burnum kanamaya başladı. Daha sonra da sağ yan üst dişimin kırıldığını fark ettim. Erkek kıyafetinde erkek gibi dövüşen iki kadındı.”

Yorumlar (0)