Kara Sevda'ya dair ABD kanalına konuştu

MAGAZİN 08.07.2020, 14:40 09.07.2020, 11:58
Kara Sevda'ya dair ABD kanalına konuştu

“Kara Sevda” dizisinin Amerika’daki final bölümü öncesi, ülkenin İspanyolca yayın yapan en büyük kuruluşu olan yayıncı kanal Univision’a online bir röportaj veren Neslihan Atagül Doğulu, diziye, karakterine ve güncel projelerine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Doğulu, röportajda dizinin yurt dışında gördüğü ilgi ve kendisini çok seven yabancı hayranlarına dair sorulan soruya, “Farklı ülkelerden beni takip edenlerin birbirlerinden nasıl ayrıştığı, sevgilerini nasıl yansıttıkları gibi bir soruya yanıt vererek onlar hakkında kategorizasyon yapamam çünkü bunu yaparsam her birine haksızlık yapmış gibi hissederim ve bu da beni mutlu etmez.

Biz ülke olarak çok ortada ve merkezde duran bir ülkeyiz. Bir yönümüz Doğu’ya bir yönümüz Batı’ya bakıyor. Hem Doğu’nun hem de Batı’nın duygularını barındırdığımız noktada aynı zamanda bu kadar çok insana ulaşabilir hale geldik bence ve bu inanılmaz kıymetli bir şey. Kimseyi kimseden ayıramam. Hangi dilden, dinden, milletten ve ırktan olurlarsa olsunlar onlar beni seviyor ve ben de onları çok seviyorum.

Belki birbirimizi gerçek anlamda görüp göz göze bakamasak da ve birçoğunun adını bilmesem de birbirimizi tanımadan aramızdaki bütün sınırları kaldırarak birbirimizi seviyoruz. Onlar beni ne kadar seviyorsa ben de onları o kadar ve hatta daha da çok seviyorum. Bu, bana verilmiş olan muazzam bir hediye. O yüzden bu hediyeleri birbirinden ayıramam. Biz aramızdaki o sınırı kaldıralı çok oldu. Bizim aramıza hiçbir şekilde sınır girmedi ve bu da beni çok memnun ediyor.” cevabını verdi. 

Kariyerine dair de konuşan ünlü oyuncu, “Geçen Ekim ayında başladığımız bir dizi projemiz var Sefirin Kızı adında. Onun ilk sezonunu bitirdik ve ikinci sezonuna başlayacağız. Diğer yandan, ‘Hadsiz’ adında  instagram hesabımdan beni takip edenlerle, sevenlerimle buluşturduğum online bir dergi projem var.

Oyunculuğun yanı sıra fotoğraf çekmeyi, insanlarla sohbet etmeyi çok seviyorum ve bunu da dergimiz Hadsiz’de bir araya getirdim. Beni yurt dışından takip edenler için İngilizce olarak da yayımlıyoruz dergiyi.

Kariyer planlarım arasında global bir projede yer almak var, önümüzdeki dönemlerde üzerine yoğunlaşacağım konulardan birisi bu olacak. Ayrıca bağımsız filmlerde yer almak istiyorum ve bu minvalde senaryo okumaya, değerlendirmeye de başladım.” dedi.

Yorumlar (0)