Kerem Bürsin kiminle görüntülendi?

MAGAZİN 29.10.2022, 11:08 31.10.2022, 10:16
Kerem Bürsin kiminle görüntülendi?

'Sen Çal Kapımı' adlı dizinin setinde tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı, Maldivler'de ortaya çıkmıştı. 2021 yılında aşk yaşadıkları belgelenen ikili, geçtiğimiz mart ayında yollarını ayırmıştı.

İkilinin, iş anlaşmalarının sekteye uğramaması için bağlı oldukları ajansların isteği ile ayrıldıkları ileri sürülmüştü. Geçen hafta ise bomba bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Bilal Özcan’ın iddiasına göre; Erçel ve Bursin sabah saatlerinde  İstanbul Beykoz’da Acarloft Starbucks’ta görüldü. Kafeye çok samimi bir şekilde giren ikili, kahve alıp çıktılar.

Bu iddia sonrası ilk açıklama Kerem Bürsin'den geldi. Bir etkinlikte görüntülenen Bürsin, "Hande Erçel ile barıştınız mı?" sorusuna, "Şu an o konuya hiç girmeyelim" cevabını verdi. Bürsin'in bu açıklaması, "İlişkilerine bir şans daha vermişler" şeklinde yorumlandı.

Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in barıştığı konuşulurken sosyal medyadaki bir fotoğraf karesi kafaları iyice karıştırdı. Yayınlanan fotoğraftakilerin Kerem Bürsin ve İspanyol oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo olduğu iddia edildi. 

Yorumlar (0)