Mehmet Dinçerler, Hadise ile ilgili sessizliğini bozdu!

MAGAZİN 13.12.2022, 09:03 14.12.2022, 11:43
Mehmet Dinçerler, Hadise ile ilgili sessizliğini bozdu!

İş insanı Mehmet Dinçerler, Hadise ile boşandıktan günler sonra sessizliğini bozdu. Boşanmanın ardından çıkan sahte yüzük iddiasından tutun da robot süpürgeye kadar ne var ne yoksa anlattı.

Ünlü şarkıcı Hadise ile boşanmalarının ardından tek bir söz bile söylemeyen Mehmet Dinçerler, katıldığı programda hakkındaki tüm iddialara yanıt verdi. 

Robot süpürgeyi aldı mı?

Mehmet Dinçerler, Hadise'ye hediye ettiği söylenen yüzük ve boşanırken evden robot süpürgeyi dahi alıp gittiğine dair haberlere tepki gösterdi: "Robot süpürge haberi gerçekten çok komikti, ben de çok güldüm. İnsanlara eğlence çıktı ama ben hayatım boyunca çıktı böyle ufak tefek şeylerin peşinde koşmuş bir adam değilim."

Dinçerler yıllar önce attığı 'Şişko sarışın sen ölmelisin', 'Çok gezen kızdan daha itici bir şey varsa o da onun reklamını yapan kızdır' gibi tweet'leri için de özür diledi ve "Yıllar önce attığım tweetler gerçekten çok üzücü, utanç duydum açıkçası gördüğümde. Bunlar 20'li yaşların başında sorumluluk sahibi olmayan bir gencin cahilce yazmış olduğu saçmalamalar. Öyle utandım ki, onları gördüğüm anda sosyal medyamı kapattım. Aradan 10-15 sene geçmiş, o zaman ki Mehmet ile bu zaman ki Mehmet arasında belki 500 kitap vardır yani. İnsan zaten böyledir. Kendini geliştirmeye çalışır. Ben o dönem o tweetleri yazan cahil genç olarak bu yaşıma gelseydim gerçekten de cahil cühela bir adam olurdum. Ama kendimi geliştirmek için elimden geleni yaptım, hâlâ da yapıyorum. 12-13 sene önce saçmaladığım şeyler üzerinden birilerinin gönlünü kırdıysam çok özür dilerim. Beni affetsinler. Keşke yazmasaydım, keşke yazdıysam da silmiş olsaydım." dedi

"Annem hayatıma karışmaz"

Annesiyle ilgili konuşan Dinçerler; "Annem benim için çok kıymetli. Özellikle erkek evlatlar biliyorsunuz daha çok anneye düşkün olurlar. Annem beni evde doğururken ölümün direğinden dönmüş bir kadın. Tam bir savaşçı. İki defa kanseri yendi. 3 çocuğunu tek başına büyüttü. Şimdi ben bu kadına tabii ki aşık olacağım ama herkesin yeri farklıdır.

Annemle birbirimize olan sevgimiz, saygımız sonsuz. Annemin de bir dünya görüşü var. Ben onun görüşüne sahip değilim ama biz böyle durumlarda konuşuruz. Ben ona "Anne, ben böyle çok mutluyum" dediğimde bana "Benim için tek önemli şey var, senin mutluluğun" der. Annem değil hayatıma karışmak, hep yanımda ve arkamdadır." ifadelerini kullandı. 

Yüzük sahte mi?

Yüzük olayıyla ilgili konuşan ünlü isim "Sahte yüzük olayı hem bana hem de ilişkime yapılmış bir itibar suikastı. Böyle bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Bu süreçte herkes istediğini söyledi. Sahte yüzük olayı hem bana hem de ilişkime yapılmış bir itibar suikastı. Böyle bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Bu süreçte herkes istediğini söyledi." dedi. 

Yorumlar (0)