Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi!

MAGAZİN 27.06.2022, 09:08 28.06.2022, 09:24
Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi!

atv  ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde canlı yayında evleneceğini açıklamıştı. Müge Anlı, dün ise hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirdi. Anlı'nın yakın arkadaşı Zuhal Topal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla heyecanlandırdı. 

Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıklaması ile magazin gündeminde deprem etkisi yaratmıştı. Müge Anlı, "Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım ki şimdi artık o mu, bu mu, şu mu diye saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru çok da saygı duyduğum bir mesleği var. İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı istiyorum. Kısa bir süre içinde karar verdim. Kendim açıklamak istedim." demişti.

Kına yapan Müge Anlı'nın yakın arkadaşları Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi isimler organizasyona davet edilmişti.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu, önceki akşam evlendi. Anlı'nın yakın arkadaşlarından Zuhal Topal da düğüne katıldı. Zuhal Topal, sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Yorumlar (0)