"Muhteşem Yüzyıl setinde çok utandım"

MAGAZİN 18.02.2021, 13:34 19.02.2021, 11:25
"Muhteşem Yüzyıl setinde çok utandım"

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin Youtube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında sevilen oyuncu Ezgi Eyüboğlu samimi ve dürüst itiraflarıyla geceye damga vurdu.

Sanatla oldukça ilgili bir aile içerisinde büyüyen ve ailenin tek kız çocuğu olduğunu anlatan Ezgi Eyüboğlu, “bir evin bir kızı” olma hissiyatının sosyal hayat içerisinde bazı dezavantajlar da yaratabildiğini ifade etti. “Bir evin bir kızı olarak büyüyünce ister istemez ailede ilgi odağı haline geliyorsunuz. Ama sosyal hayatta aynı ilgiyi bulamayınca ‘Eee ben ilgi odağıydım. Burada neden ilgi odağı değilim’ durumu olabiliyor.” sözleri stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. 

Oyunculuk kariyeri boyunca başına gelen komik anılarını da içtenlikle paylaşan yetenekli oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl”da rol aldığı süreç için “Utanarak öğrendim.” İfadelerini kullandı. Projeye kabul edildikten sonra hazırlanma sürecinin çok kısıtlı olması sebebiyle kendisi çok hızlı bir şekilde set ve kamera karşısında bulduğunu anlatan Eyüboğlu, “Padişahın karşısına çıkacağım bir sahne çekecektik. İlk sahnelerimden biriydi. Ben de normal bir şekilde Halit Ergenç’e doğru yürüdüm. Hiç unutmuyorum Yağmur ya da Durul Hoca 'Bağdat caddesinde yürümüyorsun, padişahın karşısına çıkıyorsun Ezgi’ demişlerdi. Çok utandığımı hatırlıyorum.” İfadeleriyle herkesi güldürdü.

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?