Nükhet Duru 'sahneyi erken terk etti' haberlerine veryansın etti!

MAGAZİN 16.07.2022, 14:17
Nükhet Duru 'sahneyi erken terk etti' haberlerine veryansın etti!

Ünlü sanatçı Nükhet Duru, önceki gün Bodrum'da bir mekanda sahneye çıktı. Efsane şarkıcı "Melankoli", "Ben Sana Vurgunum", "Beni Benimle Bırak", "Cambaz", "Anılar", "Sevda" gibi kült olmuş eserlerini söyledi.

Normalde 2 saat sürmesi beklenen konserinde Duru, herhangi bir açıklama yapmadan sahneden erken ayrılınca herkesi şaşkına uğrattı. 50 dakika konser veren ve sahneden indikten sonra telefonlarını kapatan Nükhet Duru'ya ve menajerine kimse ulaşamadı. Mekanın işletmecisi Serkan Can, izleyicileri sakinleştirirken duayen sanatçının bu tavrına bir anlam veremediğini söyledi.

Nükhet Duru, özellikle internet haber sitelerinde yer alan bu habere sosyal medya hesabından cevap verdi… "Bu haberi yapan diğer kaynağın ciddiye alınacak yanı olmadığından cevap verme gereği dahi duymamıştım. Ancak sizin bana, menajerime, ekibimden birine ulaşmaya çalışmadan, doğruluğunu check etmeden böyle bir haberi paylaşmanız beni hem şaşırttı hem üzdü. Gazetecilik bu ülkede maalesef artık olması gerekenden çok farklı bir meslek koluna dönüşmüş olsa da ‘double check’ kuralı, meslek etiğinin ilk meselelerinden değil midir hala? Haberin dili de üstelik kendiyle çelişiyor, okumanızı öneririm. "

Yorumlar (0)