Onur Büyüktopçu: "Aklı olan yapımcı beni oynatır"

MAGAZİN 26.09.2023, 09:30 27.09.2023, 14:31
Onur Büyüktopçu: "Aklı olan yapımcı beni oynatır"

Komedi türündeki 'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Koray' karakteriyle şöhreti yakalayan Onur Büyüktopçu, "O kadar güzel işler yapıp, güzel reytingler kazandırdım ama teklif gelmiyor" sitemiyle gündem olmuştu. Büyüktopçu, geçen akşam bir lansmana katıldı ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Geçtiğimiz haftalarda bir siteminiz vardı. 'Herkese bir rol gidiyor ama bize gelmiyor' diye. Bu konuda neler söylemek istersiniz?" sorusu üzerine Büyüktopçu bir kez daha çarpıcı açıklamalara imza attı.

Milliyet'in haberine göre; "Ben komedi ile ünlenmiş biriyim. Komedi dışında bir şey getirmekte tereddüt ediyorlar. Benim dramım da iyidir. Aynı insanları ekranda görmek istemiyorum. Bir yıl boyunca ünlü birisinin projesi bitip, hemen sonra başka bir projede yer almasını istemiyorum. Artık bende sitem kalmadı. Aklı olan bir yapımcı beni oynatır." ifadelerini kullandı ve ekledi;  "Çok kilom var biliyorum, belki ondandır ama o içimdeki cevheri görmelerini isterim. Kabul eden eder, etmeyen de etmez. Saygı duyarım" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)