Öykü Gürman’dan çocuk açıklaması

MAGAZİN 27.10.2023, 14:06
Öykü Gürman’dan çocuk açıklaması

Yapımcılığını Çekirdek Yapım Alper Aksoy’un üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Tolga Savu’nun oturduğu “Grabuna” filminin oyuncuları ve ekibi filmin özel gösteriminde bir araya geldi. Başrol oyuncularından Öykü Gürman Bakü’de gerçekleşen sürpriz nikahı ile ilgili ilk defa konuştu. 

Grabuna’nın yapımcısı F.Alper Aksoy eşi Hilal Aksoy ile beraber “başrol oyuncumuzun nikahını madem televizyondan öğrendik nikah hediyesini de sizin karşınızda verelim” diyerek Öykü Gürman’a Cumhuriyet’in 100. Yılına özel Öykü Gürman adına tasalanmış altın bir kolye hediye ettiler. 

“HERKESİN KATILACAĞI BİR YEMEK DAVETİ YAPACAĞIZ”

Aksoy’un şaka ile karışık sitemi üzerine Gürman “ haklı olarak davet edemediğimiz herkesten bu sitemleri çok duyuyoruz. İlerleyen günlerde Bakü’ye gelemeyen arkadaşlarımızı, dostlarımızı, akrabalarımızı ve basın mensubu dostlarımızı davet edeceğimiz büyük bir yemek düzenleyeceğiz.” Dedi. 

Yakın gelecek planlarında çocuk var mı sorusuna ise “İkimiz de çok çocuk istiyoruz. Bu zamana kadar işimi ön planda tuttum nasip kısmet tabi ama artık çocuk sahibi olmak isterim. Fatih için kız erkek fark etmiyor sağlıklı olması yeter diyor. Ben Berk’le ikiz büyüdüğüm için çok ikiz olsun isterim. Tek seferde bizim gibi bir kız bir erkek çok güzel olur tabi Allah’ın takdiri.” Dedi. 

Yorumlar (0)