Oyuncu olmasa ne olacaktı?

MAGAZİN 09.12.2021, 12:56 10.12.2021, 11:05
Oyuncu olmasa ne olacaktı?

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu olan genç ve güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, öğrencilik yılları ve çocukluğuna dair anılarından takıntılarına kadar hayatına dair her şeyi tüm açıklığıyla samimiyetle paylaştı.

“Tiyatro kulübüne girebilmek için yalandan kavga ettim”

Hafsanur Sancaktutan, İbrahim Selim’in “Tiyatro kulübüne girebilmek için arkadaşınla anlaşıp, yalandan kavga ettiğin doğru mu?” sorusuna “Şöyle, edebiyat hocamız bir gün derse girdi ve ‘Boş verin edebiyatı, bana tiyatrocu lazım, var mı tiyatroyla ilgilenen?’ diyip ‘Bana bir şey yapın ve beni etkileyin’ demişti. Ben de tiyatro kulübüne benim gibi çok fazla girmek isteyen bir başka arkadaşıma ‘Gel yalandan kavga edelim’ dedim. O da kabul etti ve biz birbirimize girdik, hakaretler uçuştu ve hatta saç baş girmiştik birbirimize. Neyse sonra hoca geldi, bizi ayırdı ve sonra bizi tiyatro kulübüne almaya karar vermişti” hikayesiyle İbrahim Selim ve stüdyodakileri oldukça etkiledi.

“Uçak mühendisi olmak istiyordum”

Hafsanur Sancaktutan, “Senin bir sayısalcı geçmişin var ama sözelciler gibi yaşıyorsun, sence sözelcilere ihtiyaç var mı veya bu konuda seni durdurmak isteyen oldu mu?” sorusunu soran İbrahim Selim’e “Elbette oldu, fizik öğretmenim çok fazla önüme çıktı. Sağolsun çok severdi beni ben de kendisini çok severdim. ‘Sen sayısalcısın, yapma kızım’ diye beni çok kenara çekiyordu. Hakkı da vardı çünkü matematik ve fizikte çok başarılıydım. Eskiden uçak mühendisi olmak istiyordum ama süreç böyle gelişti. Ailemden herkes de beni oyunculuk konusunda oldukça destekledi.” açıklamasında bulundu

Programın beğeni toplayan “O mu, Bu mu?” bölümünde ise Hafsanur Sancaktutan’a “Birlikte Rize’yi gezmek isteyeceği isimler” önerilirken hem meslektaşları hem de Hollywood yıldızları arasında oldukça eğlenceli ve zor tercihler yaptırıldı. Hafsanur Sancaktutan’a Ali Atay’dan Alperen Duymaz’a, Timothée Chalamet’ten Sezer Koç’a kadar onlarca isim soruldu. Her ismi seçerken oldukça eğlenceli seçimler yapan oyuncu yaptığı samimi yorumlarla da herkesi güldürdü. 

Yorumlar (0)