Özge Yağız, Hakan Kurtaş cephesinde neler oluyor?

MAGAZİN 08.06.2022, 11:38 09.06.2022, 12:32
Özge Yağız, Hakan Kurtaş cephesinde neler oluyor?

Yemin dizisinin Reyhan'ı olarak anılan Özge Yağız, aynı dizide başrolü paylaştığı ve Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci ile sette başlayan aşklarını gerçek hayata taşımıştı.

Evlilik yolundaki ilişkilerini geçen nisan ayında noktalayan ünlü ikiliden Özge Yağız'ın adı daha sonrasında salı akşamları yayınlanan Baba dizisindeki partneri Hakan Kurtaş ile anılmıştı.

Özge Yağız, en son ise sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerinin beğenisine sunduğu sırt dekolteli elbisesiyle verdiği pozlarıyla büyük beğeni topladı. Yağız'a, Hakan Kurtaş da kayıtsız kalamadı.

Hakan Kurtaş'ın ünlü oyuncunun pozlarına "Bilemenko?" yazdığı ve Özge Yağız'ın da bu yorumu karşılık vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (4)
Sen 6 ay önce
Vardır özge yağızın bir bildigi çooook beyendigim ve her dizisinde sırf özge yağız için izlemekten zevk alıyoruz bu kadar kibar saygılı sevacan ayrıca duru bir güzelliğe sahip onu Selma hayeke çok benzetiyoruz sen hep böyle kal daha çok gencsın sevgili özge yağız lütfen estetikten uzak dur senin kesinlikle ihtiyacın yok sonra bozarsin kendini güzeller güzeli özge yağız.
Leyla 6 ay önce
Özge yağızin oyunculuğu hiç beğenmiyorum
Hande 6 ay önce
Tatlı kız Gorkberkle niye bozuştular bilmem ama belki soru işaretleri vardı kafasında , Hakan Kurtaslada çok yakisiyorlar ama dikkat etsin.Kalbini yormasin deymez..❤
Sirin 6 ay önce
Özge Yağız uyku hapı gibi..