"Özveriyle çalışılan işin hakkı 6 bölüm değil"

MAGAZİN 11.10.2020, 15:48 12.10.2020, 10:27
"Özveriyle çalışılan işin hakkı 6 bölüm değil"

Oyuncu Elçin Sangu bir süredir beraber olduğu sevgilisi Yunus Özdiken’i yeni açtığı mağazanın açılışında yalnız bırakmadı. Mağazada özel tasarım ürünleri inceleyen Sangu gazetecilerin sorularını cevapladı. Başrollerinde oynadığı ‘İyi Günde Kötü Günde’ dizisinin erken final yapmasıyla ilgili “İç dinamiklerle alakalı. Bu kadar zor zamanlarda insanların özveriyle, canı pahasına çalıştığı işlerde 6 bölüm hakkı değil. Söylenecek çok bir şey de yok. 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısıyla orada başka faktörler giriyor” dedi. 

"Çirkin olduğuna inandırılmaya çalışılıyor"

Hazal Kaya’nın “Dizi sektöründe kilolu diye kadınlara başrol verilmiyor” sözleri hakkında oyuncu,“Toplum dayatması her şeyde yok mu? Yeterince beğenilmeyen biriyse hemen güzelliğinden çirkinliğinden dem vuruluyor. Keşke olmasa. Bazen toplum bazen de yapımcının baskısıyla çirkin olduğuna inandırılmaya çalışılıyor. Psikolojisi bozulan oyuncuda yüzüne bir şey yaptırıyor. Sonrada ‘estetikten geçilmiyor’ diyorlar.

Herkes güzel olmak, yakışıklı olmak zorunda değil. İşini, mesleğini iyi yapsın yeter. Bana da başta hep kötü karakter geliyordu. ‘Kızıldan masum çıkmaz’ diye bir algı vardı. Neye önyargı varsa onu kırmak için uğraşıyorum. Elimizden geldiğince de farklı roller olsun istiyorum” ifadelerini kullandı. 

İspanya’da büyük bir hayran kitlesi oluşan güzel oyuncu, İspanyol hayranlarının yoğun ilgisi hakkında ise, “Ne kadar güzel bir şey, dünyanın her yerinden sizi takip ediyor, izliyor, iyi dileklerde bulunuyorlar. Ben sadece bu gördüğüm sevgi karşısında mutluluk duyuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?