Sevda Erginci'ye ihanet şoku!

MAGAZİN 27.07.2021, 09:22 28.07.2021, 09:26
Sevda Erginci'ye ihanet şoku!

Yeni sezonda NTC Medya'nın FOX için çekeceği kod adı El Kızı olan dizide başrolde yer alacak Sevda Erginci, sevgilisi Yılmaz Kunt ile birlikte tatil sezonunu Bodrum'da açmış, uzun süredir aşk yaşayan anneleri de eşlik etmişti. 

Ancak, evlilik yolunda ilerleyen Sevda Erginci ile Yılmaz Kunt, ilişkisinde flaş bir gelişme yaşandı. Avukat Seray Öztürk, oyuncu Yılmaz Kunt'la mesajlarını Instagram'daki sayfasında yayınladı. Mesajlarda Yılmaz Kunt'un avukat Öztürk'le buluşmak için mesajlar attığı görüldü.

Uzun süre mesajlaştıkları görülen ve ses kayıdı atan Kunt'la tüm yazışmalarını ifşa eden Öztürk, son olarak Kunt ile Erginci'nin çıkan evlilik haberini yayınladı. 

Öztürk, tüm magazin sitelerini etiketleyerek, "Evlilik yolundayken sürekli benimle buluşmaya çalışman gerçekten kadına karşı başka bir şiddet! Gerçekten yaptığına ne denir?" diye yazdı.

Kunt'un kendisine attığı fotoğraf ve video'ları da paylaşan Öztürk, "İyi tatiller" yazarak, Erginci ve Kunt'a gönderme yaptı. Öztürk son olarak, "Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de idare etmeye kalkıyorsun" mesajını paylaştı.

Yorumlar (1)
Seda(Sedus24) 2 ay önce
Peki sen bir avukat olarak tüm magazine ifşa edip gönderme yapmayı nasıl kendine yakıştırıyosun.
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?