Sıla, Sinem Kobal'ı neden sildi?

MAGAZİN 28.05.2021, 12:30 29.05.2021, 11:36
Sıla, Sinem Kobal'ı neden sildi?

11 aylık evlilik geçtiğimiz aylarda sona erdi, Sıla ve Hazer Amani 15 dakika süren davayla tek celsede boşandı.Pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih eden Sıla'nın İlker Kaleli ile aşk yaşadığı iddiası ilk olarak geçtiğimiz aylarda kulislerde yerini almıştı.

Çıkan haberlerin ardından İlker Kaleli ve Sıla, birlikte çekildikleri pozları aşk dolu sözcüklerle paylaştı. Kaleli, Sıla'nın kendisine sarıldığı kareyi "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notuyla paylaştı.

Sıla da sevgilisini etiketlediği paylaşımına; "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu düştü.

Magazin gündemini sallayan bu ilan-ı aşkın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Sıla, Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi.

Günaydın'da yer alan habere göre; Sıla, Burçin Terzioğlu ile yakın dost olan Sinem Kobal'la arasına mesafe koydu. Sıla'nın bu hamlesi Sinem Kobal fanlarını oldukça şaşırttı. Sinem Kobal ise Sıla'yı hala takip ediyor...

Yorumlar (0)
21°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!