Thor Saevarsson, Dilan Çiçek Deniz sorusuna kızdı

MAGAZİN 30.11.2022, 10:06 01.12.2022, 10:15
Thor Saevarsson, Dilan Çiçek Deniz sorusuna kızdı

Dilan Çiçek Deniz, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’dan ayrılma kararı aldı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıktı.

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öğrenildi. Yakın çevresinin barışmak için araya girmesine rağmen, Deniz’in geri adım atmadığı da iddialar arasında. Birbirlerini sosyal medyadan da silen çiftten Saevarsson, geçtiğimiz hafta Kuruçeşme'deki bir mekanda iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken yakalanmıştı.

Magazin D'de yer alan habere göre; Saevarsson'ın, bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışması dikkat çekmişti. Geçen gece Cihangir'de bir mekanda kız arkadaşı ile mekan kapısı önünde takılan Thor fotoğraflarının çekildiğini farkedince arkadaşının, yanında bulunan kız arkadaşının önünü kapatmasını ve görüntü alınmasını engellemesini istedi.

Thor, arada çekilip çekilmediğini kontrol ederek kız arkadaşına yanaşmak istese de tedirgin davrandı. Mekanın önünden ayrılan Thor'a, "Dilan Çiçek Deniz'i çok çabuk unuttunuz" sorusu sorulunca, "Sizi anlamadım '' diyerek öfkelendi.

Yorumlar (0)