Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar anısını paylaştı!

MAGAZİN 03.08.2022, 14:11 04.08.2022, 11:50
Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar anısını paylaştı!

Tolgahan Sayışman ile Erdal Özyağcılar, 2007 yılında Elveda Rumeli dizisinde birlikte oynamışlardı. Balkanlar'da geçen ve Balkan Harbi dönemine giden süreci anlatan dönem dizisindeki rolü ile şöhreti elde eden Tolgahan Sayışman, usta sanatçı Erdal Özyağcılar ile Elveda Rumeli setinde yaşadıkları bir olayı, A Para yayınında anlattı.

Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar ile yaşadıkları anıyı şu sözler ile anlattı: "Ben daha yeni geldim. Set başladı ama benim sahnelerim 20 gün sonra falandı. Tarkan Karlıdağ (yönetmen) bana şey dedi; sette karavanlarınız var. Vay dedim! Sette karavan mı var? Ben sete bir gittim, karşımda karavan. Açtım, girdim, oturdum, yayıldım. 10 dakika sonra Erdal abi geldi. Daha beni bir kere gördü. Öncesinde yemek yemiştik tanışmak amaçlı. Baktı. Merhaba Erdal abi dedim, merhaba dedi. Oturduk. Bir gariplik var ama...

Yardımcısı Hülya, rejiden birileri var. Neyse ben kıyafetlerimi giyeyim de sete gideyim dedim. Ertesi gün yine, üçüncü gün yine... Artık dördüncü gün. Set ekibi de o kadar kabullenmiş ki! Karavana girdiğimde benim kostümler ve Erdal ağabeyin kostümleri de var. Yemeğin falan geliyor karavana. Erdal abi hiçbir şey demiyor ama benimle de hiç konuşmuyor.

Ben de diyorum ki; Allah Allah bu adam bana niye böyle triplerde. Sahne bitti gittim, Tarkan Karlıdağ aradı; seninle konuşmam lazım dedi. Tolga, o karavan Erdal abinin dedi. Dedim ben 4 gündür kendi malım gibi kullandım. Sonra gidip Erdal abiden özür diledim. O da öyle bir şey yok, özür dilemene gerek yok oğlum demişti."

Yorumlar (0)