Ünlü isimleri çocuk istismarıyla mücadeleye davet ediyor

MAGAZİN 19.04.2021, 14:42
Ünlü isimleri çocuk istismarıyla mücadeleye davet ediyor

Çocuk istismarıyla mücadele kapsamında pek çok ilde eğitimler yapan, proje ve dava yürüten UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği öncülüğünde pek çok ünlü isim, 23 Nisan Cuma akşamı saat 20:30´da çocuk istismarına dikkat çekmek üzere sosyal medyada bir kampanya başlatacak.

Derneğin sözcüsü ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak; derneğin yürüttüğü "Güçlü UCİM, Güçlü Çocuklar" kampanyasına destek çağrısı yapacak, banka hesapları ve SMS yolu ile 8246 numarasına bağış yapılmasını isteyecek.

Gönüllü şekilde kampanyaya destek verecek olan; Cem Yılmaz, Özge Özpirinççi, Edis, Doğa Rutkay, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Gülse Birsel, Gupse Özay, Sarp Apak, Kerem Bursin, Melikşah Altuntaş, Ekin Beril, Ceyda Düvenci, Berrak Tüzünataç, Demet Özdemir, Demet Evgar, Şebnem Bozoklu ve Berkcan Güven´in de olduğu birçok ünlü isim, Uraz Kaygılaroğlu´nun İnstagram hesabına konuk olacaklar. Çocuk istismarına dikkat çekerek toplumsal bilinç oluşturmayı ve UCİM Derneği´ne yardım sağlamayı amaçlayarak gönüllü bir şekilde bir araya gelen ünlü isimler tüm operatörlerden; "UCİM" yazıp 8246´ya SMS atarak bağış yapılmasını isteyecekler.

Yorumlar (0)
19°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Teşkilat dizisinde favori karakterin kim?
Teşkilat dizisinde favori karakterin kim?