Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten'in son durumunu açıkladı

MAGAZİN 21.11.2022, 12:40 22.11.2022, 10:56
Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten'in son durumunu açıkladı

Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün tıra çarptığı feci kazada, minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti. aralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova'daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten'in aralarında olduğu yaralıların sağlık durumlarına ilişkin açıklama geldi. Melis İşiten ile 2014–2019 yılları arasında evli kalan ve Ada adında beş yaşında bir çocukları olan Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

"Arayan soranlar genel bir cevap olsun" diyen ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı: Dün yaşanan trafik kazasından beri Melis ile irtibat halindeyiz. Çok korktuk. Çok feci bir kaza yaşadılar. Hayatını kaybeden arkadaşlarımız var. Melis'in durumu iyi, yaralı ama iyi. Değerlerinde sorun yok, hiçbir hayati tehlikesi yok, kalıcı bir şey yok. Ceyhun iyi, ufak tefek yaraları var tabii ki. Sergen'in durumu biraz daha ağır.

Yorumlar (0)