Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel açıklaması

MAGAZİN 24.11.2022, 13:08 26.11.2022, 10:34
Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel açıklaması

Son olarak 2019 yılında 'Mucize Doktor' adlı dizide konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Hasta olduğu zannedilen sosyetik güzel, "Hasta değil, yorgunum. Alerjiden kaynaklı” açıklamasını yaptı.

"Hayatımda her şey yolunda" diyen Özilhan’a, "yakın arkadaşı Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Hande Erçel’i takipten çıkarmasını istediği" iddialarına, "Yok öyle bir şey arkadaşlar” yanıtını verdi. "Hande Erçel’i neden takipten çıkardınız? Aranız iyiydi, ne oldu?" sorusu üzerine ise "Kötüyüm demiyorum zaten ben, bir şey yok. Teşekkürler, konuşmak istemiyorum” demekle yetindi.

Milliyet'in haberine göre; Konu üzerine sürekli haber yapıldığı hatırlatılan Özilhan, "Abuk sabuk haberler yapıyorlar, ağzımdan çıkmayan şeyleri çıkmış gibi yazıyorlar” ifadelerini kullandı. Erçel ile bir kırgınlığı veya küslüğü olmadığını söyleyen 37 yaşındaki güzel, "Bir yerde denk gelse selam verir misiniz?" sorusuna da "Tabii ki selamlaşırım” şeklinde cevapladı.

Yorumlar (0)