Büyük defile artık dijitalde

MODA 29.01.2021, 12:21 29.01.2021, 12:36
Büyük defile artık dijitalde

Moda dünyasının ünlü tasarımcısı Cihan Nacar, 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtımı için Kiev ‘de gerçekleştirdiği dev prodüksiyonlu defilesi çok ses getirmesinin ardından büyük defile YouTube sayfası cihannacar‘da 31 Ocak 2021 Pazar günü saat 19.00'da moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor…

Ünlü tasarımcısı Cihan Nacar ‘ın sanatsever iş insanı Sait Emir’in destekleriyle gerçekleştirilen Kiev merkezde bulunan Arsenal Uluslararası Sanat ve Kültür Müzesi’nde, 136 metre kurulan dev podyumda gerçekleştirilen defile bu alanda da bir ilke imza atmıştı.

kişilik Ukrayna Senfoni Orkestrası, canlı olarak Vivaldi’nin ‘Dört Mevsim’ adlı bestesinin çalındığı defile de tam anlamıyla sanatı ve modayı birleşmiş moda ve sanat dünyasında büyük ses getirmişti.

Ukrayna’da ve Türkiye’de ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen ünlü tasarımcısı Cihan Nacar‘ın ‘Sanatsal Defile’si' YouTube sayfası cihannacar‘da 31 Ocak 2021 Pazar günü saat 19.00 ‘da moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor…

Mekân’ın sahibi geri döndü

Sanatı ve modayı gerçek mekânında buluşturmayı başaran ünlü tasarımcısı Cihan Nacar’ın koleksiyonunun açılış ve kapanışını Deniz Akkaya yapmıştı. Kostümü ve güzelliği ile görenleri hayran bırakan Deniz Akkaya, Ukraynalı modellerin arasında Türkiye’den katılan tek isim olarak podyumda boy gösterdi. Deniz Akkaya defileyi izleyenlere 18‘liklere taş çıkarttı “mekânın sahibi geri döndü” dedirtti.

Ukrayna'dan uluslararası davet

Cihan Nacar bu yıl Şubat ayında dijital olarak gerçekleşecek olan Ukrayna Fashion Week ‘e Türkiye ‘den davet alan tek tasarımcı oldu.

Yorumlar (0)
25
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?