"BÖRÜ 2039"dan yeni afiş paylaşıldı

ÖZEL HABER 22.12.2021, 09:37 23.12.2021, 09:52
"BÖRÜ 2039"dan yeni afiş paylaşıldı

BluTV’nin büyük prodüksiyonu ve görkemli dünyasıyla çok konuşulacak dizisi ‘BÖRÜ 2039’un yeni afişi seyircinin beğenisine sunuldu. Alper Çağlar tarafından dünya standartlarının üstünde bir teknoloji kullanılarak yaratılan ve 28 Aralık’ta ilk bölümü yayınlanacak seri, ses getirecek aksiyon sahneleri ile şimdiden merakla bekleniyor.

Kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi isimlerin buluştuğu proje alışılmışın dışındaki dünyası ve hikayesinin yanı sıra çekimlerde kullanılan teknolojilerle de izleyenleri benzersiz bir deneyimin parçası yapacak.

Murat Arkın, Ozan Ağaç, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar gibi eski BÖRÜ üyelerine yanı sıra kadroda Cansel Elçin gibi Alper Çağlar'ın hakkında “ne mutlu ki ekibimiz kendisiyle tanıştı" dediği yeni gelen sürpriz oyuncular da var.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliğini üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’, 28 Aralık’ta seyirciyle buluşacak ilk bölümüyle izleyenleri İstanbul ve dünyanın gizemli geleceğine doğru bir yolculuğa davet edecek.

Yorumlar (0)