Büyük Düşler Büyük İşler Bartın'da

ÖZEL HABER 17.03.2021, 11:22 18.03.2021, 11:18

TRT Belgesel ekranlarında izleyiciyle buluşan ve yapımcılığını başarılı projelere imza atan Bülent Turgut’un üstlendiği “Büyük Düşler Büyük İşler” programı ile çocukların düşleri şahane tasarımlara, tasarımlar da köy okullarındaki miniklerin gülümsemelerine dönüşüyor…

Büyük Düşler Büyük İşler 19 Mart Cuma saat 21.00’da yeni bölümleriyle ekrana dönüyor. Çocuklar hayal kurdu ve bizler bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yola çıktık. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü Büyük Düşler Büyük İşler’de sıradaki durağı Bartın oldu. 

İç mimar Ayşe Senem Göral ve Sanat Yönetmeni Yelkan İşkorkutan ile Türkiye’yi karış karış gezen “Büyük Düşler Büyük İşler” ekibi, köy okullarında okuyan çocukların hayallerinin peşinde yola koyuluyor.

Bir renovasyon projesi olan programda, çocukların uçsuz bucaksız hayal dünyasından ilham alan ekip, köy okullarındaki yetenekli öğrencileri bilim, müzik ve resim sınıflarına, zeka oyunları ve beceri atölyelerine, tiyatro salonlarına ve spor yapabilecekleri alanlara kavuşturuyor.

Siz de çocuklar için büyük düşler kuruyorsanız, başvurularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz. 
 

Yorumlar (0)