CGV Mars ile ONN Medya iş birliği yaptı!

ÖZEL HABER 06.12.2021, 16:18 07.12.2021, 15:32
CGV Mars ile ONN Medya iş birliği yaptı!

Sinemada CGV Mars ile ONN Medya Türkiye arasında uzun soluklu iş birliği için imzalar atıldı. Yapım ve dağıtım tarafında güç birliğine giden taraflar arasındaki anlaşma CGV Mars Genel Müdürü Serdar Can ve ONN Medya CEO’su yapımcı H. Hakan Eren tarafından Mars Medya’nın Ortaköy’deki genel müdürlük binasında imzalandı.

Cinemaximum sinemalarının sahibi, ülkemizin en büyük sinema işletmecisi konumunda olan Koreli şirket, 2022 yılında ONN Medya tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan 20 adet farklı türdeki sinema filminin dağıtımını üstlendi.

Birçok dizi ve tv programının yapımcısı olan Eren, ONN Medya’nın yeni yılda televizyon ve OTT yanında sinemaya da ağırlık vereceğini, sektöre ve ülkemize katma değer yaratmak için bu cesur atılımı gerçekleştirdiklerini ifade etti ve desteklerinden ötürü tüm CGV ailesine teşekkür etti. CGV Mars Genel Müdürü Can ise pandeminin getirdiği tüm dezavantajlara rağmen, yerli bir yapımcının bu adette bir üretimle sinema sektörüne verdiği destekten ötürü heyecanlı olduklarını ve birlikte başarılı işlere imza atacaklarından kuşkuları bulunmadığını belirtti.

Yorumlar (0)