"Modern Kadın" ilk kez MIPTV'de tanıtılıyor!

ÖZEL HABER 19.04.2023, 16:34 20.04.2023, 14:24
"Modern Kadın" ilk kez MIPTV'de tanıtılıyor!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği yeni dijital projesi ‘Modern Kadın’ MIPTV'de tanıtılıyor.

Genç, bekar ve çalışan bir kadının modern şehir hayatındaki sıra dışı, absürt, eğlenceli ve rekabet dolu hikayesini anlatan dizinin başrolünde İrem Sak yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda İrem Sak’ın ağabeyi Ayberk Sak otururken, senaryoda da İrem Sak’ın imzası var.

Dizide İrem Sak’la birlikte Gözde Kaya, Su Şanad, Hakan Satılmış, Özlem Tokaslan, Durul Bazan, Gürberk Polat, Kemal Okan Özkan ve Emre Turhan rol alacak. Zengin oyuncu kadrosuna Kubilay Aka, Özgür Çevik, Hatice Aslan ve Hakan Ummak gibi başarılı isimler konuk oyuncu olarak eşlik edecek.

‘Modern Kadın’ın kısa hikayesi ise şöyle: Pınar genç, bekar ve çalışan bir kadındır. Doğu ile Batı arasında sıkışmıştır ve sıkıştırılmaya devam etmektedir. Onunla birlikte olmak isteyen erkekler arasında ailesine layık beyaz atlı bir prens olması gerektiğine inandırılmıştır. Biyolojik saati ve kariyeri aynı hızla ilerlerken Pınar anne mi olacaktır, marka müdürü mü? Bayramda memleketi Sivas'a mı gidecektir, Alaçatı'ya mı? Aşkı bulunca bir Yeşilçam filmi mi başlayacaktır, tipik bir Amerikan romantik komedisi mi?

Yorumlar (0)