O uçakta Ersin de var!

ÖZEL HABER 12.05.2020, 00:00 13.05.2020, 16:20
O uçakta Ersin de var!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2020 yarışmasının ekibinin bir kısmı uzun süredir bulundukları Dominik Cumhuriyeti'nden Türkiye'ye dönüyor. Program çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan ekip, THY'ye ait uçakla İstanbul'a döndükten sonra Covid-19 tedbirleri kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtta 14 gün gözetim altında tutulacak. 

Gelen bilgilere göre; İstanbul'a gelecek ekibin içinde yarışmacı Ersin Korkut da yer alıyor. Dizinden yaralanan ve doktorların, "İyileşmesi için en az 21 güne ihtiyacı var" dediği Ersin Korkut, yarışmadan elenmeyi ve İstanbul'a gelecek uçakla ailesinin yanına dönmeyi talep etti. Acun Ilıcalı, Ersin Korkut'un isteğini geri çevirmedi ve bu gece adaya veda eden isim Ersin oldu.

Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Ilıcalı ve ekibi ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a iniş yapacak. Dominik Cumhuriyeti'nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Covid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!