Serkan Çayoğlu "Oregon"daki karakterine seslendi!

ÖZEL HABER 06.04.2023, 14:14 07.04.2023, 14:12
Serkan Çayoğlu "Oregon"daki karakterine seslendi!

Ümit Ünal’ın kaleme aldığı, Kerem Ayan’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Oregon filmi, izleyenleri tek bir günün örgüsü içinde gelişen bir serüvene şahit olmaya hazırlıyor. Film, 28 Nisan’da izleyici ile buluşuyor.

Başrolü Aslı İnandık ile paylaşan Serkan Çayoğlu’ndan filmdeki karakteri 'Hakan'la ilgili paylaşım geldi.  Oyuncu sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa "Senin yerinde olmayı istemezdim Hakancığım" notunu düştü. 

Bir doldurma müzik kaseti çevresinde şekillenen olay örgüsüyle izleyici alışılmamış bir hikayenin içerisine çeken ve İstanbul’da geçen film, 80’li yılların toplumsal yaşamının merkezinde çeşitli insan panoramalarını yansıtırken aynı zamanda bugüne hazırlık yapan detaylara da yer veriyor. Oregon, kullandığı samimi dili ve taşıdığı mizah ögeleri ile geçmişe uzanan dinamik bir kurgu sunuyor. Filmde, Ferit Aktuğ, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Özgür Emre Yıldırım, Nejat İşler, Zihni Göktay ve Nevra Serezli gibi güçlü isimler yer alıyor. Çekimleri üç hafta süren ve post prodüksiyon çalışmaları da hız kesmeden tamamlanan Oregon, 28 Nisan’da vizyonda olacak. 

Yorumlar (0)