Aşk Mevsimi'ne görkemli gala!

SİNEMA 25.01.2024, 13:13
Aşk Mevsimi'ne görkemli gala!

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in birlikte kaleme aldığı bir Sugarworkz yapımı olan ‘Aşk Mevsimi’ filminin galası 24 Ocak Çarşamba akşamı TİM Maslak Show Center’da gerçekleşti.

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Hakan Bilgin, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürmen, Mert Asutay, Çiçek Dilligil, Murat Karasu ve Perihan Savaş gibi birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor. Film ekibi izleme öncesi basının karşısına geçerek soruları yanıtladı.

Yapımcı-Yönetmen Murat Şeker, "Bozcaada’da başlayıp İstanbul’da devam eden bir aşk öyküsünün filmini yaptık. Ağustos ayında birçok arkadaş tatildeyken biz film çekiyorduk, umarım bunun karşılığında kışın tatil yapma şansı buluruz. Bu filmde Ali Yaman ve Şirin’in aşk hikayesine tanık olacağız. Güzel bir film yaptık, artık takdir seyircinin" dedi. Filmin kadın başrolü Dilan Çiçek Deniz, "Ressam ve idealist bir kadın olan Şirin karakterine hayat veriyorum. Çok keyifli bir iş çektik. Naif bir aşk hikayesi ile karşılaşacak seyirciler. Herkesi sinemaya bekliyoruz" açık sinema çağrısında bulundu. Filmin erkek başrol oyuncusu Cem Yiğit Üzümoülu ise "Çok heyecanlı ve mutlu olduğumu söylemek isterim. Harika bir ekiple çok güzel bir iş başardık. Herkesin filmde kendisinden bir parça bulacağını düşünüyorum. Sinemaları dolduralım ve güzel bir yıl geçirelim. Herkese iyi seyirler" diyerek mutluluğunu paylaştı. Fırat Tanış ise "Hepimiz çok mutluyuz. Ben Bozcaada çekimlerinde yer almadım İstanbul’da Yerebatan Sarnıcı’nda sabahladığımız bir çekim var o günü unutamıyorum. Üstümüzden bir pandemi geçti artık herkes evlerinden dışarı çıkıyor, sinema da artık kendini göstermeye başladı. Sinemaya ve tiyatroya gitmenin tam zamanı. Kaçırılmayacak bir film olduğunu düşünüyorum" derken, Duygu Sarışın "heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi. 


Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun başrolü paylaştığı Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi konu alan film konuklara duygu dolu anlar yaşattı. Film ekibi gösterim sonrası dakikalarca ayakta alkışlandı. Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda sinema salonlarındaki yerini almaya hazırlanan  Aşk Mevsimi 2 Şubat’ta vizyona girecek. 

Yorumlar (0)