“Aşk Yolunda” filminin galasına büyük ilgi

SİNEMA 11.11.2021, 12:59 11.11.2021, 13:09
“Aşk Yolunda”  filminin galasına büyük ilgi

“Dilberay” filminin yapımcılarından Aytaç Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Şahin Irmak, Çiğdem Batur ve Bora Cengiz’in başrolleri paylaştığı “AŞK YOLUNDA” filminin galası, sanat ve iş dünyasından isimlerin katılımıyla Kanyon’da yapıldı. 19 Kasım’dan itibaren tüm Türkiye’de vizyona girecek filmin bu özel gecesi, pandemi şartlarına uygun olarak düzenlendi.

Sinema sektörüne hızlı bir giriş yapan ve peşpeşe iddialı yapımlara imza atan Aytaç Medya, “Dilberay”dan sonra tamamladığı “Aşk Yolunda: Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi” isimli romantik komedi filmiyle sektöre hızlı bir giriş yapıyor. Şahin Irmak, Çiğdem Batur ve Bora Cengiz’in başrolleri paylaştığı filmin Kanyon’da yapılan galasına ilgi büyüktü.

Gecede Merve Özbey, Haluk Levent, Pelin Öztekin, Burak Serdar Şanal, Özgü Kaya, Burç Kümbetlioğlu, Umut Oğuz gibi isimler film ekibini yalnız bırakmadı.

Tamamı Malatya’da çekilen, 19 Kasım’da vizyona girecek “AŞK YOLUNDA”; şanssızlığı her yerde başına bela olan Bade’nin (Çiğdem Batur) evlenme teklifi alacağı sırada sevgilisi Arda’dan (Bora Cengiz) ayrılması ve tesadüfen hayatına giren Yusuf (Şahin Irmak) ile hem manevi hem gerçek bir yolculuğa çıkmasını eğlenceli bir dille anlatıyor.

"O yüzük bu parmağa girecek" mottosuyla yola çıkan, Ahmet Kapucu’nun yönettiği, Seçil Çömlekçi’nin “Bizimkisi Bir Ah Hikayesi” başlıklı kitabından senaryolaştırdığı filmin müzikleri Toygun Uğur Tosunoğlu tarafından yapıldı.

CGV Mars Dağıtım aracılığıyla izleyicilerle buluşacak filmde Şahin Irmak, Çiğdem Batur ve Bora Cengiz’e; Asuman Dabak, Bengi İdil Uras, Belinay Köle, Alev Oraloğlu, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Yağız Bankoğlu, Ayhan Taş, Kaan Güvenilir ve Çetin Altay gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.

Yorumlar (0)