Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’ın Güven Bana performansları takdir topladı

SİNEMA 16.10.2023, 12:27
Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’ın Güven Bana performansları takdir topladı

Türkiye sinema tarihinin en çok izlenen filmlerinin altında imzası bulunan Selçuk Aydemir’in hem senaristliğini hem yönetmenliğini yaptığı; yapımını Aytaç Medya’nın, yapımcılığını ise Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz’un üstlendikleri ‘Güven Bana’ filmi sinema salonlarındaki yerini aldı.

Yılın en ‘ciddi’ komedisi ‘Güven Bana’ filminden başrolleri paylaşan Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’ın filmdeki performansları takdir topladı. Cihangir Ceyhan’ın canlandırdığı ‘Özcan’ karakteri içine düştüğü durum ile güldürürken aksiyon sahnelerindeki başarısı göz doldurdu. Ufuk Bayraktar ise ters köşe karakteri ‘Yılmaz’ ile salonları kahkahaya boğdu.

Yer aldıkları projelerde unutulmaz karaktere imza atan ikili bu kez güçlerini ‘Güven Bana’ için birleştirdi. Özcan ve Yılmaz’ın filmde insanları sömüren tefeciye karşı verdikleri mücadele beyazperdedeki yerini aldı.

Dayılarından aldıkları sahte para yüzünden başlarını belaya sokan iki kardeşin hikayesini anlatan Güven Bana’nın kadrosunda Cihangir Ceyhan, Ufuk Bayraktar, Okan Cabalar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım, Pelin Karahan, Köksal Engür, Zihni Göktay, Serap Önder, Tuncay Beyazıt gibi değerli oyuncular eşlik ediyor.

‘Güven Bana’ tüm Türkiye’de sinemalarda.

Yorumlar (0)