Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ filminden ilk fragman

SİNEMA 21.09.2020, 17:25
Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ filminden ilk fragman

Yönetmenliğini Joel Crawford'un yaptığı animasyon komedi Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ'dan ilk fragman geldi. Crood’lar sivri dişli canavarlardan dünyanın sonunun gelmesine kadar paylarına düşen tehlike, felaketlerden kurtulmayı başarmıştır. Fakat şimdi bugüne kadarki en büyük meydan okumayla karşı karşıyadırlar; başka bir aile.

Crood’ların yaşamak için yeni bir yere ihtiyaçları vardır. O yüzden tarih öncesi ilk aile yuva diyebilecekleri daha güvenli bir yer arayışıyla dünyaya doğru yola çıkarlar. Tüm ihtiyaçlarını karşılayan etrafı duvarlarla çevrilmiş, huzurlu cenneti keşfettiklerinde sorunlarının çözüldüğünü düşünürler. Bir şey dışında. Orada zaten başka bir aile yaşamaktadır: Betterman’lar.

Detaylı ağaç evleri, muhteşem icatları, taze ürünler aldıkları sulak arazileriyle Betterman’lar (“Daha İyi”yi vurgularlar) evrim merdiveninde Crood’lardan birkaç basamak yukarıdadır. Crood’ları dünyanın ilk misafirleri olarak kabul ettiklerinde modern aile ile mağara ailesinin arasında gerilimin artması da fazla uzun sürmez.

Her şey kaybedilmiş gibi görünürken yeni bir tehdit her iki aileyi de duvarların güvenliğinin dışında, farklılıklarına kucak açacakları, birbirilerinden güç alacakları ve birlikte bir gelecek inşa edecekleri epik bir maceraya sevk eder.

Yorumlar (0)