"Masal Şatosu: Gizemli Misafir" bugün sinemalarda

SİNEMA 12.08.2022, 12:58
"Masal Şatosu: Gizemli Misafir" bugün sinemalarda

Başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban’ın yer aldığı ve çekimleri medeniyetlerin buluşma noktası kabul edilen Hatay’ın masalsı mekanlarında gerçekleştirilen ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ vizyona girdi. Başarıları ve kendine has kitlesiyle Türkiye’nin en çok beğenilen çocuk-gençlik serisi ‘Masal Şatosu’, Gizemli Misafir ile yine kendisine hayran bırakacak hikayesiyle seyircisini karşılıyor.

Yönetmenliği Burak Kuka’ya senaryosu ise Erçin Sadıkoğlu’a ait olan, Hollywood standartlarında hazırlanan 'Masal Şatosu: Gizemli Misafir’de, Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları Masal Diyarı’na yolculuğa çıkacak. Kahramanlarımız, Masal Diyarı’nın neşesi olan sihirli misafirleri Prens’i, ait olduğu yere ulaştırmak için başladıkları macerada mistik ortamları keşfederken masal kahramanlarının mutluluğu için aksiyon dolu bir mücadeleye girecekler.

Filmin konusu: Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya'da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır. Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens'i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

Yorumlar (0)