"Mr. & Mrs. Smith" dizisinden ilk fragman geldi

SİNEMA 19.12.2023, 13:58
"Mr. & Mrs. Smith" dizisinden ilk fragman geldi

Prime Video'nun yeni dizisi 'Mr. & Mrs. Smith' dizisinden resmi fragman paylaşıldı. Başrollerini Donald Glover ve Maya Erskine’ın paylaştığı dizi, 2 Şubat 2024’te dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video'da yayınlanacak.

'Mr. & Mrs. Smith' dizisinde ayrıca Alexander Skarsgård, Eiza González, Sarah Paulson, Sharon Horgan, Ron Perlman, Billy Campbell, Úrsula Corberó, Paul Dano, Michaela Coel, John Turturro, Parker Posey, Wagner Moura gibi birçok isim de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Yapımcılığını Francesca Sloane ve Donald Glover’ın üstlendiği dizinin konusu şöyle:  Mr. & Mrs. Smith’in yeni versiyonunda iki yalnız yabancı, zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan'da rüya gibi muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. Peki ya sorun? Görücü usulü evlilikle birlikte yeni kimlikleri olan Mr. John (Donald Glover) ve Mrs. Jane Smith (Maya Erskine) olarak çalışmaya başlarlar. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda ilişkilerinin dönüm noktalarıyla da yüzleşmek zorunda kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hislere yakalandıklarında hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi?

Yorumlar (0)