“Sırrını Biliyorum” 22 Mart’ta vizyonda!

SİNEMA 08.03.2024, 07:51 08.03.2024, 07:58
“Sırrını Biliyorum” 22 Mart’ta vizyonda!

Sinema dünyasının en naif hikayelerinden bir olan ‘Sırrını Biliyorum’ adlı film, 22 Mart 2024’te sinema izleyicisi ile beyazperdede buluşacak. 

Televizyon ve sinema izleyicilerinin yakından tanıdığı Timur Acar, Didem Balçın, Reha Özcan, Beren Gençalp, Serhat Özcan, Eda Özerkan Kahraman Sivri, Mihriban Er, Sedef Şahin, Zeynep Gülmez, Alihan Türkdemir, Alper Atak ve Soner Türker adlı oyuncuların yer aldığı film sinemaseverlere inanmanın gücünü hatırlatacak. 

Yapım şirketi Trio Pictures-Ali ERTEM / Yapımcılığını Veysel DALGIÇ’ın üstlendiği, Battal Karslıoğlu’nın yönettiği Sırrını Biliyorum filminin senaryosunda, Battal Karslıoğlu ile Ebru Erdemoğlu’nun imzası bulunuyor. 
Film, küçük bir kız çocuğunun hayalini gerçekleştirmek için kalbinin derinliklerinden en saf duygularla komşusu olan ‘gizemli bir adam’ ile anlaşma yapmaya çalışmasıyla izleyiciyi kendisine bağlıyor.   Beynindeki tümör nedeniyle ölümle burun buruna gelen annesi olan Roza yı (Didem Balçın) bir vampirin ısırmasını ve onun da ölümsüz olmasını sağlamak için ‘kendince’ çözümler bulan Nora (Beren Gençalp), neyin içine girdiğinin hiç de farkında değildir. Karanlık geçmişinden kurtulmaya ve kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Kenan’ın (Timur Acar) tek hayali; Huzur evinde yatan annesini alarak uzaklara gitmektir. Kendisini vampir zanneden minik kızın hayalini yerle bir etmemekle, bir türlü peşini bırakmayan geçmişi arasında kalan Kenan, bir karar vermek zorundadır.

Konusu, prodüksiyonu ve oyuncuların muhteşem performansı ile sinemaseverlerin bir an olsun gözlerini perdeden alamayacakları film, saf tebessüm, gözyaşları ve kap çarpıntısı arasında yoğun duygu geçişleri yaşatacak.

Yorumlar (0)