28 Mayıs Pazar günü kritik seçimin nabzı FOX’ta atacak

TV 26.05.2023, 09:54 26.05.2023, 13:47
28 Mayıs Pazar günü kritik seçimin nabzı FOX’ta atacak

Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber, 28 Mayıs Pazar günü “Seçim 2023” yayınıyla seçim sonuçlarını tüm Türkiye’ye duyuracak, kritik seçimin nabzı yine FOX’ta atacak.

Türkiye’de Cumhurbaşkanının ilk kez 2. tur seçimlerinde belirleneceği seçim için seçmen 28 Mayıs Pazar iki adaylı sandığa gitmeye hazırlanıyor.

Türkiye; Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlarını en doğru verilerle, en hızlı ve anlaşılır şekilde, 14 Mayıs tarihinde olduğu gibi, Selçuk Tepeli ile İlker Karagöz’ün sunumuyla, izleyicinin tercihi FOX’tan öğrenecek.

“Seçim 2023” yayınında; FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk ve FOX Haber Ankara Temsilcisi Tülay Ünal Öçten son dakika bilgilerini canlı yayında paylaşacaklar, Ankara’nın nabzını en iyi tutan, en sağlıklı analizleri yapan gazeteciler Murat Yetkin, Çiğdem Toker, Nevşin Mengü ile Deniz Zeyrek de seçimi ve sonrasını analiz edecekler.

Ayrıca araştırmacı Bekir Ağırdır’ın ilk gelen verilerle seçimin sonucunu yorumlayacağı programda, FOX Haber’in deneyimli muhabirleri de parti genel merkezlerindeki son durumu canlı yayında izleyiciye aktaracaklar.

Türkiye’nin seçimi; 28 Mayıs Pazar, Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu’ndan hemen sonra canlı yayınla FOX’ta.

Yorumlar (0)