4x4 “Hangi Atatürk?” diye soruyor

TV 10.11.2022, 14:56
4x4 “Hangi Atatürk?” diye soruyor

GAİN’de yeni bölümüyle yayına giren “4x4”, bu hafta konuklarına Atatürk’ün vizyonu, ilkeleri ve yaptıklarıyla ilgili zor sorular yöneltiyor. Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Anavatan Partisi Eski Genel Başkanı siyasetçi Nesrin Nas, Türkiye Komünist Partisi Parti Meclisi Üyesi Aydemir Güler ve Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Avukat Sevgi Kılıç, görüşlerini dört farklı bakış açısıyla paylaşıyor.

1 konu, 4 konuk, 4 yorum 

İmam hatipler olmazsa olmaz mı, kapatılsın mı? Atatürk'ün yaptığı en doğru şey ve en büyük hatası neydi? Türkiye’nin Suriye politikası anlamlı mıydı, değil miydi? Türk futbolu kurtulur mu, bırakalım dağınık mı kalsın? Toplumumuz delirdi mi yoksa normalimiz bu mu?

Deneyimli gazeteci Can Ertuna’nın hazırladığı “4x4”, her hafta yeni bölümüyle GAİN’de seyirciyle buluşuyor. Türkiye’nin en çetrefilli meselelerini her bölüm dört farklı uzmanın yorumlarıyla aktaran program, zıt görüşlerin tarafsız biçimde paylaşılabildiği formatıyla seyirciye de konulara kendi perspektifinden bakması için alan tanıyor.

Yorumlar (0)