Acun Ilıcalı, Survivor 2023 ile ilgili açıklamalarda bulundu

TV 09.11.2022, 14:01 10.11.2022, 10:55
Acun Ilıcalı, Survivor 2023 ile ilgili açıklamalarda bulundu

ÜŞimdilerde 'MasterChef Türkiye' yarışması ile gündemde olan Acun Ilıcalı, çok izlenen bir diğer formatı için yeni sezon startını geçtiğimiz haftalarda verdi. Ünlü televizyoncu, yayınladığı video ile Survivor 2023 başvurularının başladığını duyurdu. Ilıcalı, parkur performansı ve ada yaşamının ön planda olduğu yarışmada bu sene önemli bir farklılık yaşanacağını söyledi.

Survivor'da yapacağı değişiklik merak konusu olan Acun Ilıcalı, dün akşam tv100'de ekranlara gelen 'Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum' programına katıldı. Başarılı televizyoncu, yapımcısı olduğu fenomen yarışmanın yeni sezonu hakkında canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Survivor 2023'te kimler olacak? Survivor'da bir değişiklik olacak mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Bu sene belli bir değişiklik yapıyoruz. Eskiye göre sadece fiziksel üzerine değil, aklın da ön planda olduğu, 'Benim zekam iyi, parkurda avantaj sağlayabilirim' dediğin bir Survivor'a geçiyoruz. Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Asena'nın yarıştığı sezonu özledim. Aşırı fiziksel değildi. O Survivor'un tadını vermek istiyorum. Parkurları kıranların değil; aklı olan, belli bir becerisi olanların yer aldığı bir Survivor planlıyoruz."

Yorumlar (0)