"Atatürk" için geri sayım devam ediyor!

TV 23.10.2023, 11:42
"Atatürk" için geri sayım devam ediyor!

Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’e hayat verdiği dev prodüksiyonlu yapım ‘Atatürk’ün FOX ekranlarındaki TV özel yayınını duyuran yeni bir afiş yayınlandı.

Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Pazar günü saat 21.00’de seyircisiyle buluşacak, yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in çektiği, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’e hayat verdiği dev prodüksiyonlu yapım ‘Atatürk’ün FOX ekranlarındaki TV’ye özel yayını için yeni bir afiş yayınlandı.

Başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in çektiği, iki film olarak televizyonda ve sinemalarda yayınlanacak ‘Atatürk’ün yapımını Lanistar Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar, Hakan Karamahmutoğlu, Cengiz Çağatay üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra Songül Öden, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç ve Mehmet Günsür gibi değerli isimler yer alıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda saat 21.00’deki FOX ekranlarında TV’ye özel yayınının hemen ardından iki film olarak 3 Kasım’da ve 5 Ocak’ta sinemalarda vizyona girecek yapım, 2024 yazında bu kez her iki filmiyle FOX ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yorumlar (0)