“Bir Şansım Olsa” şiddete dayanamayan bir annenin sesi olacak

TV 22.10.2022, 16:52 23.10.2022, 00:48
“Bir Şansım Olsa” şiddete dayanamayan bir annenin sesi olacak

Her hafta sonu Ahu Sungur’un sunuculuğunu yaptığı, katılımcılara umut veren, izleyicileri ise soluksuz takip ettiren Show TV’nin programı ‘Bir Şansım Olsa’ yeni bölümü ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Programın bu bölümünde; Gönül Hanım ve damadı Murat Bey, iki çocuğunu arkasında bırakıp evden kaçan Betül Hanım’ı aramak için Bir Şansım Olsa’ya başvuracak. Ahu Sungur, Betül Hanım’a ulaştığında çarpıcı gerçekler açığa çıkacak. Betül Hanım’ın yaşı büyültülerek genç yaşta evlendirildiğini ve çok kısa bir zamanda çocuk doğurduğunu, ailesinin çizdiği hayatı yaşamak zorunda kaldığını öğreneceksiniz. Betül Hanım’ın evden kaçma sebebi herkesi derinden sarsacak.

Gördüğü fiziksel ve psikolojik şiddete dayanamayan Betül Hanım’ın sesini duyuramadığını kendi ağzından dinleyeceksiniz. Yalan ve iftiralar ile karısını arayan Murat Bey’in yaptıkları ise izleyenleri şoke edecek.

Gördüğü şiddete dayanamayan ve sesini kimseye duyuramayan bir annenin sesi olacak yeni bölümüyle “Bir Şansım Olsa” 23 Ekim Pazar saat 13.00’te Show TV’de!

Yorumlar (0)