Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu!

TV 26.04.2024, 19:33 29.04.2024, 07:42
Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu!

Birbirinden eğlenceli skeçleriyle milyonların takip ettiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle bu akşam Star’da.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği, ekranların en sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümüyle yine izleyenleri kahkaya boğacak.

Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni bölümünün skeçleri şöyle;

5 yeni skeçle ekrana gelecek olan 171. bölümün skeçleri şöyle:

Dizimin Dibi, Kız mı Birader, İkinci Bahar, Uçak Otobüse Karşı ve Evlen-me Bakısı.

Nizam, yine sıkıcı hayatından şikayet ederken televizyon karşısında uyuyakalır ve bir anda dizilerin içinde bulur kendisini. Rüyasındaki diziler, herkesi şaşkına çevirecek!

Defne'nin kız arkadaşları ziyarete gelecektir. Bu haberi duyan çocukluk arkadaşları Tolga, Emre ve Cem’in, kızlarla sevgili olmak için yaptıkları kahkahalar yaratacak.

Anıl, kız arkadaşına evlenme teklifi etmeye hazırlanırken, gittiği restoranda babasıyla karşılaşır. Üstelik babasının da evlenme teklifi etmeye niyetlendiğini öğrenince, Anıl ne yapacağını şaşırır!

Bu hafta belgesel kuşağında uçak ve otobüs yolculukları ele alınıyor. Uçak ve otobüs yolculuklarında yaşananlar kahkahalar yaratacak.

Naciye, oğlu Fatih'e sürekli evlenmesi için baskı yapar. Bu duruma dayanamayan Fatih sonunda zamanı geldiğinde evleneceğini söyler. Anne Naciye ise bir an önce evlenmesini istediği oğlunun evlenmesiyle kendisinin de evleneceğini söyler.

Yeni sezonda tazelenmiş enerjileri, kahkaha dolu skeçleriyle Çok Güzel Hareketler 2, bu akşam Star’da!

Yorumlar (0)