"Çok Güzel Hareketler"de Murat Boz sürprizi

TV 26.03.2022, 17:03 28.03.2022, 10:54
"Çok Güzel Hareketler"de Murat Boz sürprizi

Star ekranlarında kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden özel skeçleriyle milyonların takip ettiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’, yeni bölümüyle bugün saat 20.00’de Star’da…

BKM Mutfak imzalı ‘Çok Güzel Hareketler 2’, kahkaha dolu skeçleriyle seyircisini ekran başına kilitleyecek. BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan kadrosuyla Çok Güzel Hareketler 2’nin Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan, sunuculuğunu ise Eser Yenenler yapıyor.

5 Yeni skeçle ekrana gelecek olan 11. Bölümün skeçleri şöyle: Babamın Sınavı, Bursağımda Kaldı, Ayıbedenler Kulübü, Mahalle Katkısı ve 1987 Kışı. Bölüm konuğu ise muhteşem enerjisi, performansı ve yakışıklılığıyla Murat Boz.

Yurt dışından iş teklifi alan David ve onunla birlikte gitmeye karar veren Azra’nın aile engeli, öğrencilerin burs almak için birbirine girdiği kıyasıya mücadele, gece kulübündeki kızları gözlerine kestiren bir grup genciyi bekleyen babalı abili sürpriz, meşhur mahalleyi çok fena karıştıran yanlışlar silsilesi bir telefon konuşması, 1987 kışının nostalji rüzgarları estirecek Bkm Mutfak yorumu, Murat Boz ve çok daha fazlası bu akşam ekranda.

Yorumlar (0)